TENIS

Příprava na novou sezónu 2024 zahájena!

INZERÁT

TJ SOKOL HRABŮVKA hledá správce tenisového areálu.

PF 2024

Tenis TJ Sokol Hrabůvka přeje všem příznivcům tenisu krásné prožití vánočních svátků a do Nového roku 2024 hodně zdraví, štěstí a tenisové radosti.

Ukončení tenisové sezóny 2023

Děkujeme všem za přízeň v letošní sezóně! K 11. 11. 2023 došlo k zazimování a uzavření tenisového areálu pro tento rok. Děkujeme všem, kteří nás letos navštívili a zahráli si na našich kurtech. Velký dík patří také našim správcům, kteří jsou nedílnou součástí našeho týmu. Těšíme se na rok 2024 a doufáme, že nás veřejnost navštíví opět v co největším počtu.

Pozor změna otevírací doby tenisových kurtů

Počasí ideální, stále otevřeno min. do října 2023. Otevírací doba tenisových kurtů je každý den od 8 - 18 hod.

Zakončení tenisové letní sezóny 2023

Dne 21.10.2023 proběhlo v našem tenisovém areálu TJ Sokol Hrabůvka zakončení letní sezóny 2023 malým tenisovým turnajem.

Děkujeme všem členům tenisu za účast, skvělou připravenou akci a fůru pěkných zápasů. Už se těšíme na novou letní sezónu 2024

Turnaj II. Hrabůvka open ve čtyřhře super!

V neděli 3.9.2023 se uskutečnil pod hlavičkou TJ Sokol Hrabůvka

II. ročník tenisového turnaje Hrabůvka open ve čtyřhře za účastí 16 párů. Hrálo se ve čtyřech skupinách systémem každý s každým vždy na jeden set. Pak následovalo play off - osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, finále a také o umístění.

Je potřeba zmínit, že se celý turnaj vydařil - vše bylo perfektně připraveno i počasí nám přálo.

Ceny v podobě voucher v hodnotě 2 400,-- CZK a pitný režim, který v podobě 50L bečky piva Radegast nám dodal Generální sponzor turnaje RADEGASTOVNA MASTON - za což děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Vítězům gratulujeme, poraženým děkujeme a těšíme se na další ročník a Věříme, že nám zachováte přízeň a opět se sejdeme tak v hojném počtu.

Výsledky turnaje:

1. místo - Galač Roman, Jankulovski Dragan

2. místo - Homolka Tomáš, Lacina Jakub

3. místo - Huťka Vladimír, Bavlšík Mirek

4. místo - Mroček Petr, Papadopulos Jorgos

5. místo - Gelnar Marek, Piaček Jan

6. místo – Holovka Jan, Vašíček Ondřej

a další umístění.....

II. ročník Hrabůvka Open

tenisový turnaj čtyřhry

Dobrý den,

jménem tenisového oddílu TJ Sokol Hrabůvka Vám píši ohledně nedělního tenisového turnaje - II Hrabůvka Open. V tuto chvíli máme 32 účastníků (16 párů), věřím, že se všichni v neděli 3.9.2023 uvidíme.

Zde je pár organizačních informací:

Sraz - 8:30 - 8:45 hod. - proběhne registrace hráčů + platba startovného (platba pouze hotově).- následně proběhne losování dvojic do skupin - prosím všechny, napište mi pokud víte a je to možné, kdo s kým hraje, abych si mohl připravit dané dvojice předem k losování.- hrací systém - hraje se vždy na jeden set (za stavu 6:6 následuje klasický TIE BREAK do 7).- ze skupiny postupují všichni do 8finále.- ceny zajíštěny.

V ceně startovného bude k dispozici:

- snídaňový koláč

- nealko (pramenitá voda)

- pivo

- porce guláše

- tvarůžky

- nějaké ty vitamíny - banány

- samozřejmě tenisové míče a pronájem kurtu

Vzhledem k tomu, že nemáme na všechny z Vás emailovou adresu, prosím, přepošlete to všem o kterých víte, že hrají. Věřím, že v plném počtu si opět dobře zahrajeme a hlavně se kolektivně pobavíme u dobrého jídla a pití.

POJĎ HRÁT TENIS

Rádi do svých řad přijmeme nové tenisty a tenisky.

Turnaj Hrabůvka open ve čtyřhře se vydařil !

V sobotu 10.6.2023 se uskutečnil pod hlavičkou TJ Sokol Hrabůvka

1. ročník tenisového turnaje Hrabůvka open ve čtyřhře za účastí 8 párů. Hrálo se ve dvou skupinách systémem každý s každým vždy na jeden set. Pak následovalo play off - čtvrtfinále, semifinále, finále a také o umístění. Je potřeba zmínit, že se celý turnaj vydařil - vše bylo perfektně připraveno - počasí, kurty, a hlavně catering s pitným režimem, který v podobě 30L bečky piva Plzeň dodala Radegastovna Maston - za což moc děkujeme.

Vítězům gratulujeme, poraženým děkujeme a těšíme se na další ročník a Věříme, že nám zachováte přízeň a opět se sejdeme v hojném počtu.

Výsledky turnaje:

1. místo - Procházka Milan, Potůček Tomáš

2. místo - Škrkoň Josef, Homolka Tomáš

3. místo - Galač Roman, Holek Aleš

4. místo - Bilík Aleš, Beránek Jiří

Hrabůvka Open - turnaj čtyřhry

Vážení milovníci tenisu,

TJ SOKOL HRABŮVKA Vás zve na turnaj čtyřhry neregistrovaných amatérských hráčů (hráček). Turnaj se bude konat v sobotu 10. 6. 2023 od 9:00 hod. na antukových kurtech. Startovné je 333,- Kč.

Zájemci se mohou přihlásit na telefonním čísle 731 778 451 nebo osobně na kurtech.

Srdečně se těšíme na Vaši účast !

Poznámka: Bude super atmosféra, kotlíkový gulášek se bude vařit přímo na místě, čepované pivečko také nebude chybět a pohár pro vítěznou dvojici je přece ta nejlepší pozvánka!   To vše 10.6. od 9:00 na kurtech Sokolu Hrabůvka, kde opět začíná žít !!!

Máme i Facebook

Ceník 2023

Pronájem tenisových kurtů tel. 731 778 451

• Pronájem kurtů - 731 778 451 (správce)